fbpx

%10 Referans Bonus Kampanyası

10Lidya Trade’de hesabı olan yatırımcılar, arkadaşlarına hesap açtırırlar ise % 10 ekstra bonus hak ederler. Kampanyadan yararlanabilmek için referansla gelen yatırımcıların minimum 500 USD fonlama yapılması gerekmektedir. Referansınız dan maximum kazanacağınız bonus miktari 500 USD dir. Yatırımcımız dilediği kadar müşteri referans edebilir ve %10 bonusu alabilir. Yatırımcımız tanımlanan bonus tutarını çekebilmesi için bonus eklendikten sonra 90 gün içerisinde bonus tutarının ¼’ü kadar lot hacmine ulaşması gerekmektedir. Örnek : Yatırımcı kendisine tanımlanan 500 USD bonus tutarını çekebilmesi için belirlenen tarihler içerisinde bonus tutarının 4’te 1’i oranında yani 125 lot işlem yapması gerekmektedir.

Lot tutarı hesaplanırken yatırımcının FX, Altın, Gümüş, WTI ve Brent işlemleri göz önüne alınacaktır. Diğer forex sembollerinde yapılacak işlemler hesaplamaya dahil edilmeyecektir.

  • Kampanyaya katılım 18 yaşından büyükler için geçerli olacaktır.
  • Yatırımcının hesabında yapacağı para çekim talepleri neticesinde eğer bonus çekme çevrim şartını tamamlamadıysa bonus tutarı yatırımcının hesabından düşülür.
  • Bu kampanyadan sadece LidyaTrade ile doğrudan, herhangi bir aracı olmadan çalışan yatırımcılar yararlanabilir.
Hesap Türü
Tüm Hesaplar
Yatırım Durumu
Her Yeni Referansa
Bonus Oranı
Referans Sayısına
Bonus Türü
Çekilebilir Bonus
Minimum Yatırım
500$
Geçerlilik Tarihi
Süresiz
Bonusu Paylaş:

%10 BONUS

Gerçek hesap açtıktan sonra, eğer şartları karşılıyorsanız müşteri panelinden yatırım yaparken tercih ettiğiniz bonus tarafınıza onaya sunulacaktır.

Kullanabileceğiniz bonuşlar ve katılabileceğiniz kampanyalarla ilgili yatırım danışmanınıza danışabilir, detaylarla ilgili bilgi alabilirsiniz.

  • Bonus
  • Yatırım Tutarı

Kampanyalar Otomatik Hesaplanır

Kampanya oranları sistem tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır ve manuel işlem yapılmamaktadır. Bundan dolayı yanlışlık yaşanması söz konusu değildir.

Bonusunuzu Hemen Kullanın

Bonus kullanımı için web sitemizden Canlı Destek Hattı ile iletişime geçmeniz veya danışmanınıza ulaşmanız yeterlidir.

İyi bir başlangıç, yarı yarıya başarı demektir.
– André Gide

LidyaTrade, bu promosyonun kurallarını değiştirme veya promosyonu tamamen iptal etme hakkına sahiptir. Herhangi bir promosyonun güncel kurallarını takip etme yükümlülüğü yatırımcının kendisine aittir. LidyaTrade uzman hazine çalışanlarını bünyesinde barındırmakta olup kural dışı faaliyetlerde bulunan, herhangi bir kötüye kullanım veya yasa dışı aktivite yaptığı tespit edilen yatırımcılara karşı SIFIR TOLERANS politikasına uygun hareket etmektedir ve edecektir. Bu tip yatırımcıların hesabının kapatılması, LidyaTrade ile olan ilişiğinin kesilmesi ve hakkında yasal işlem başlatılması söz konusu olacaktır.