fbpx
LİDYA TRADE
LidyaFX Forex Lisansı
Regülaysonun türkçe karşılığı “düzenlemedir” ve birçok kurum bu düzenlemeye tabi olmak zorundadır. Düzenleme hem müşteri hem de kurumun haklarını kurallar çerçevesinde denetlemektedir. Lidya Trade de denetlenen bir kurumdur ve düzenlemeye tabidir. Yönetmelikler aracı kurumların uyması gereken kurallar bütünüdür. Lisanslı kurumlar genellikle yıllık olarak denetlenir. Regülasyon şirketi, yönetmeliğe uymayan aracı kurumları cezalandırmaya ve işletme kapatmaya kadar yaptırım yapma hakkına sahiptir.
Bazı brokerlar için düzenlemelerin yapılmasına rağmen, 15 Ocak 2015’te birkaç büyük broker iflas etti; Müşteri fonları doğru bir şekilde hesaplanmadı. Dolayısıyla düzenlemeyle bile sorumluluk, etik olarak çalışmalarını sağlamak şirketin inisiyatifindedir. LidyaTrade, doğruluk, açıklık ve dürüstlükle çalışır.
Müşterilerimizin istekleri bizim için çok önemlidir ve sorunlarını çözmek için en hızlı şekilde dönüş yaparız.
Uluslararası finansal düzenleyiciler, herkesin uyması gereken standartlarını belirler. Hepimiz pazarda dürüst ve şeffaf kurallar istiyoruz ve LidyaTrade olarak bu kuralları uyguluyoruz. Kurumumuz uluslararası düzenleme standartlarına uygun St. Vincent ve Grenadinler FSA’sına kayıtlı olarak faaliyet gösteriyor. İnandığımız standartları, müşterilerimizin önerilerine açık şekilde uygulamaya devam edeceğiz.